23 Ağustos 2015 Pazar

BARKOTTAKİ GİZLİ ŞİFRE


Bulent Selvı

İLGİNÇ GERÇEKLER
  -  00:16
 
 
Barkod kimin icin icad edilmiş buyrun bakin!!!
BARKOTTAKİ GİZLİ ŞİFRE
bildiğiniz gibi barkot çeşitli ararlılarla ve farklı kalınlıkları olan çizgilerin yan yana gelmesi ile oluşmuş sistemlerdir ve bugün alışverişin vazgeçilmez kolaylaştırıcı unsurudur . Fakat barkoda dikkatli bakıldığında diğerlerinden uzunlukları farklı olan tam 6 adet çizgi vardır . Bu çizgilerin ilk iki tanesi başta ikinci iki tanesi ortada son iki tanesinde sondadır. Peki neden Bu çizgiler diğerinden uzundur. Çünkü yapılan araştırmalar barkot makinelerinin bu çizgileri okumadığını göstermiştir yani eşit boyda çizgilerin olması okunmasını bile kolaylaştırmaktadır. Fakat 6 çizgi daha uzundur. BU aklınızın bi köşesinde kalsın.

Şimdi ikinci bilgiye geçelim eski ve yeni ahitte kıyamet alametlerini anlatırken şöle bir cümle geçer "o gün üzerinde şeytanın işareti olmayan hiç bir şey ne alınabilir nede satılabilir" şimdi buda aklınızda dursun

son ve en can alıcı bilgi ise şudur.

Kabala bilindiği gibi Yahudi aleminin yüzyıllardır kullandığı görünüşte sadece güzel hayat vadeden bir büyü sistemidir ve bu büyü sistemi "Hiram Abas" tan bu yana Yahudi önde gelenleri tarafından kullanılır. kabala ile ilgili gerekli ve detaylı bilgi internette her yerde bulabilirsiniz. Ve kabalada büyü dilinde iki düz çizgi ( II ) 6 sayısını sembolize eder yani yan yana eşit uzunlukta iki çizgi 6 demek .

Şimdi bütün bilgileri harman edelim barkodun baş orta ve sondaki iki uzun çizgilerini alın yan yana koyun ( II II II ) bunu kabala dilinde yorumlayın sonuç (666) dır. Yani bütün Hıristiyan ve Yahudi alemine göre şeytanı sembolize eden sayı.

Bunu bence unutmayın. Buradaki bilgilerin doğruluğundan şüphe edenler nette ve eski ve yeni ahitte gerekli çalışmayı yapabilirler

❀✿Google+ Followers❀✿

❀✿İzleyiciler❀✿

❀✿Popular Olanlar❀✿

❀✿Ziyaretçilerimiz❀✿


web stats Neler Okunmuş hangi sayfa Tıklanmış :) Flag Counter

❀✿Archive❀✿