23 Mart 2015 Pazartesi

HANGİ DİNİ YAŞIYORSUNUZ. BU NASIL BÖYLE CEHALETTİR. KIZLARINIZ ÇIPLAK HALDE. BİNLERCE BAKAN ERKEĞİN GÖZ ZİNASINA UĞRUYOR. ZİNA YAPMIŞ KADAR GÜNAHI VAR. NEREYE KOŞUYORSUNUZ. TAKİP EDEN ALLAH (c.c )
sevim tezelTartışma
- 18:29Peygamberimin İzinden (GÜZEL SÖZLER) topluluğunda ilk olarak İSLAMİ paylasimlar paylaştı:

OKUYUN OKUYUN OKUYUN ÖLMEZSİN OKU..
ANNELER BABALAR SİZ KIZLARINIZI NASIL OLUYOR DA İSLAM DIŞI KIYAFETLERLE SOKAĞA SALIYORSUNUZ ..!!!
( Sonra da Tecavüze uğradı ( Uğradım ) Diyorsunuz )
HANGİ DİNİ YAŞIYORSUNUZ. BU NASIL BÖYLE CEHALETTİR.
KIZLARINIZ ÇIPLAK HALDE. BİNLERCE BAKAN ERKEĞİN GÖZ ZİNASINA UĞRUYOR. ZİNA YAPMIŞ KADAR GÜNAHI VAR. NEREYE KOŞUYORSUNUZ. TAKİP EDEN ALLAH (c.c ).....
Hz. Ali (r.a) anlatıyor:
Ben ve Fatıma Resulullah (s.a.v)’in yanına girdik. O’nu üzüntülü ve ağlar durumda bulduk, sebebini sorduk.
Resulullah(s.a.v) buyurdu ki:
“Ben miraç gecesinde göklerde ümmetimin kadınlarını çok çeşitli azap olduklarını gördüm. Onların gördükleri o şiddetli azaplarına dayanamayıp üzüldüm ve ağladım.
1) Onlardan bir kısmını saçlarından asılmış (ateşten kor kafalarının üstüne koymuşlardı) beyinlerini kaynarken gördüm.
2-) Bir kısmını dillerinden asılmış boğazlarından katran akıtılırken gördüm.
3-) Bir kısmını elleri boyunlarına ve ayakları göğüslerine bağlanmış olarak gördüm. Yılan ve akrepler onları sokup zehirliyorlardı.
4-) Bir kısmını göğüslerinden asılı olarak gördüm.
5-) Bir kısım kadın gördüm ki başı domuz gövdesi, merkep gövdesi gibi bin bir çeşit azap ile azap oluyorlardı.
6-) Bir kısım kadın gördüm ki suretleri köpek suretinde ateş ağızlarından giriyor ardından çıkıyordu, melekler tokmaklarıyla durmadan başlarına vuruyorlardı. İşte onları hatırladım, üzüldüm ve ağladım.
Hazreti Fatıma ağlayıp ayağa kalktı:
“Ey Sevgili Babacığım. Acaba bunlar neler yaparlar ki bu kadar çeşitli azaplarla karşılaştılar diye sordu.
Resulü Ekrem (s.a.v) ;
1) Saçlarından asılmış beyinleri kaynayıp azaplananlar, başını örtmeyip saçını başını yabancı erkeklerden gizlemeyen kadınlardır..!
2-) Dilinden asılmış, boğazından katran dökülüp azaplananlar, dili ile kocasına eziyet edip servet mal mülk isteyen kadınlardır.
3-)Elleri boyunlarına ve ayakları göğsüne bağlanmış olup yılan ve akreplerle zehirlenip azaplananlar, cünüplükten ve hayızlıktan yıkanmayıp namaza ihanet eden, namaz kılmayan kadınlardır.
4-) Göğüslerinden asılıp azaplananlar, kocasının hizmetini yapmayıp yatağında eziyet eden, göğsünü yabancı erkeklerden sakınmayıp örtünmeyen kadınlardır.
5-) Başı domuz gövdesi merkep gövdesi gibi olup binbir çeşit azaplananlar (saçını başını süsleyip püsleyip, açık saçık dar ve açık renkli giyinip, vücut hatlarını belli ettirip binbir cilvelerle yabancı erkeklerin gönlünü çeken) kadınlardır.
6-) Köpek suretinde olup ateş ağzından girip ardından çıkanlar hased edip kocasıyla Müslümanların arasını bozmak için söz gezdirip yalan konuşan kadınlardır. Yazıklar olsun Allah ve Resulü (s.a.v.)’in emirlerini yaşamayıp yaşatmayanlara, İslamiyeti yaşamayıp isyan edenlere Bunların duaları kabul olmaz cennete de giremezler cennetin kokusunu dahi alamazlar..!
Kaynaklar : Müsned-i Ahmed, İbni Mâce, İbni Cerîr, Beyhakî, Hâkim, İbni Ebî Hâtim, Taberânî, Bezzâr, İbni İshâk, İbni Merdûye, Ebû Dâvûd. Râviler: Hz. Ebû Hureyre, Hz. Ebû Sa’id Hudrî ve Hz. Enes bin Mâlik

❀✿Google+ Followers❀✿

❀✿İzleyiciler❀✿

❀✿Popular Olanlar❀✿

❀✿Ziyaretçilerimiz❀✿


web stats Neler Okunmuş hangi sayfa Tıklanmış :) Flag Counter

❀✿Archive❀✿