19 Ekim 2011 Çarşamba

Bu bir savaştır !Söylenecek ne kaldık ki resmen bir savaş. Bu gidişe bir dur demek lazım Kurban bayramından önce bu insanlar kurban gibi gittiler.

Bu bölgede ki halkın artık bir silklenmesi lazım hala mı teröre destek vereceksiniz. Çocuklarınız elinde taşlar bakkallarda minik el bombaları ucuza satılacak. Yok efendim bir de kadınlar panzerlerin altına atlayacaklar.

BDP Ne istiyorsunuz ? Kalleşçe yüze gülüpte bizi arkadan vurmayı mı ? 
BDP Sizi de hiç sevmiyorum. Bu yaptıklarınız sizi de helak etsin inşaallah!
Pkk yı yaşatanlar, besleyenler, destekleyenleri de hidayetiniz mümkin ise hidayet ama değil ise!

HEPİNİZİ ALLAH KAHHAR İSMİYLE KAHRETSİN !


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 
"Bu ülkenin birliğine, dirliğine, bütünlüğüne kastedenler karşısında her zaman için bu milleti bulacaktır. Bugüne kadar iktidarıyla, milletiyle bir milim dahi geri çekilmedik, geri çekilmeyeceğiz. Bu ülkenin huzuruna, istikrarına kastedenler karşısında yine aynı şekilde bu iktidarı, bu milleti bulacaktır" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 
"Muhalefeti de daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Bugünkü olan olaylardan sonra yapılan olayları kınarken, PKK’yı ve diğer isim değiştirmek suretiyle ortada dolaşanları terör örgütü olarak ilan edemeyenlerin bu sürece olumlu katkısı olamaz. Kimseyi kalkıp kimse aldatmaya yöneltmesin. Onların ağzına barış ifadesi de yakışmıyor" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 
"Medyayı yine duyarlı olmaya davet ediyorum. Bugün suçlamak, eleştirmek, hamaset, istismar ve tahrik tohumları ekmek yerine, dayanışma içinde olmak zorundayız. Bugün terör örgütünü sevindirme değil, dik durma bu milletin asaletini bir kez daha sergileme günüdür. Türkiye’nin büyümesini, Türkiye’nin huzur kardeşlik ve demokrasi içinde bir küresel oyuncu olarak asaletle yükselmesini hiç kimse engelleyemeyecektir" dedi
 

❀✿Google+ Followers❀✿

❀✿İzleyiciler❀✿

❀✿Popular Olanlar❀✿

❀✿Ziyaretçilerimiz❀✿


web stats Neler Okunmuş hangi sayfa Tıklanmış :) Flag Counter

❀✿Archive❀✿